Scroll Top

Zielony Zakątek – Social media

Zielony Zakątek - Marketingside
socjal media
Opis projektu

Głównym celem, było stworzenie Fanpage firmy. Firma istnieje już od dłuższego czasu, lecz nie posiadała własnego konta w ogólnie pojętym social media.

Zielony Zakątek to prężnie rozwijająca się działalność, która powstała z pasji do ogrodnictwa. Lata pracy wśród roślin dały właścicielowi doświadczenie, które pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Pozwoliło to Firmie ogrodniczej zyskać grono zaufanych klientów, regularnie korzystających z  oferty.

Współpraca z klientem układa się bardzo dobrze. Planujemy dalszy rozwój firmy w tym kierunku, łącznie ze stworzeniem strony internetowej.

Dzisiaj działania w social media pozwala na osiągnięcie nieograniczonego zasięgu dla każdej marki, niezależnie od wielkości firmy i jej rozpoznawalności czy profilu działalności. Wierzymy, że Firma ogrodnicza nadal będzie prężnie się rozwijać i zdobywać nowych klientów również z naszą pomocą.

Jeżeli jesteś zainteresowany podobnym projektem...

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.