Scroll Top

Salon Win Wine Bar & Apartments – Social media

socjal media
Opis projektu

Projekt obejmuje opiekę nad stroną internetową oraz prowadzenie firmowej strony na Facebooku i Instagramie.

W  ofercie Salon Win Wine Bar & Apartments znajdują się jakościowe wina z regionu i ze świata od starannie wyselekcjonowanych producentów. Firma posiada unikatową przestrzeń do poznawania wina, piękny ogród oraz przedwojenną piwnicę do leżakowania win. Świadczy także usługi w profesjonalnym doborze wina. Ponadto organizuje degustacje, wieczory tematyczne i szkolenia. W  budynku dysponuje w pełni wyposażonymi apartamentami do wynajęcia, a także siłownią i sauną. 

 Wiemy, że tworzenie ciekawych postów i publikacja ładnych zdjęć może bezpośrednio przełożyć się na wzrost liczby fanów na stronie Facebook czy Instagram. Budując więzi z użytkownikami, wchodząc z nimi w interakcję – wszystko po to, aby firma odnosiła wirtualny (i nie tylko) SUKCES! 

W ramach obsługi kanałów Social Media dla firmy Salon Win Wine Bar & Apartments, prowadzimy:

  • systematyczne publikowanie postów
  • przygotowanie graficzne, obróbka zdjęć
  • tworzenie filmów reklamowych
  • opracowanie treści, tekstów
  • organizacja konkursów, quizów
  • strategie marketingowe
  • kampanie sponsorowane
  • analiza ruchu oraz grupy docelowej.

Efektywne prowadzenie fanpage wymaga czasu, zaangażowania i wiedzy na temat klientów Firmy, jak również znajomości obszaru konkurencji i przemyślanej strategii. Dzięki naszej współpracy, Salon Win Wine Bar & Apartments zyskuje: stały wzrost liczby klientów, sympatię obecnych, dodatkowy czas dla swojej firmy, jak i stały kontakt ze swoimi fanami. Jej fanpage zaczął przynosić realne korzyści biznesowe.

"... „Marketing wysyła Ci zaproszenie na kolację.
Ale to branding sprawia, że je przyjmujesz.”
 

Lolson Zawadzki

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM...

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.