Scroll Top

Psychoterapia – Kamil Hawliczek

Wykonanie spersonalizowanej strony www
O projekcie:  Wykonanie niepowtarzalnej, spersonalizowanej strony internetowej, zawierającej również formularz rezerwacji terminów porad zintegrowany z kalendarzem Google lub Outlook oraz powiadamianiem klientów poprzez e-mail lub sms. Pan Kamil Hawliczek jest  psychoterapeutą z wykształceniem psychologicznym oraz posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego związanego z pomocą psychologiczną.
Zdecydowana część jego pracy to kontakt indywidualny z pacjentem. Pracował i pracuje także z parami i rodzinami.
W leczeniu pacjentów opiera się na metodach psychoterapii psychodynamicznej. Więcej szczegółowych informacji o jego podejściu do leczenia pacjentów i o tym jak ono przebiega można przeczytać tu.
Psychoterapia jaką oferuje jest metodą leczenia szczególnie pomocną przy trudnościach związanych z przeżywanymi depresją i przygnębieniem oraz lękiem i wszelkimi jego przejawami jak ataki paniki, częsty niepokój, stres i objawy fizyczne związane z jego przewlekłością, różnorodnej treści natrętnymi myślami itp. Skutecznie udaje mu się także pomagać pacjentom przeżywającym trudności w kontaktach z innymi ludźmi, czy to w związku z niepewnością
i wycofaniem, z niską samooceną czy też poprzez złość i powtarzające się konflikty i nieporozumienia.
W trakcie lat jego praktyki zawodowej zajmował się osobami potrzebującymi pomocy psychologicznej na oddziale ogólnopsychiatrycznym jasielskiego szpitala; z osobami uzależnionymi i ich rodzinami w poradni leczenia uzależnień, tworząc i prowadząc programy terapeutyczne; z pacjentami poradni zdrowia psychicznego, zarówno jako diagnosta jak i psychoterapeuta. Aktualnie jako psychoterapeuta osób indywidualnych i grup, pomaga pacjentom krośnieńskiego Centrum Leczenia Nerwic, gdzie prowadzi także praktykę prywatną.

"... Kiedy zaczniesz od tego, co liczy się dla klienta, będziesz mieć prawo do jego uwagi”

Jake Sorofman

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM...

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.