Scroll Top
Jak działamy
Nie boimy się wyzwań. Każdego dnia stawiamy sobie nowe cele do zrealizowania. Mając świadomość szybkości postępu i nieustająco rozwijającej się technologii, staramy się iść z duchem czasu. Wskażemy Ci drogę do sukcesu!
O NAS...
Jesteśmy zgranym i kreatywnym zespołem strategów, projektantów, marketerów cyfrowych, specjalistów IT i fotografów. Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć świetne, oryginalne prace dla naszych klientów.
Naszą misją jest pomaganie firmom w ich rozwoju i zdobywaniu nowych klientów

Czas przestać marnować budżet na coś, co nie działa dla Twojej firmy. Pomożemy Ci wyeliminować błędne decyzje w strategii marketingowej. Zastanowimy się razem, co jest najlepsze dla Twojej firmy. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Posiadamy szeroki wachlarz umiejętności, które ułatwią Ci życie. Jedna AGENCJA – cała kreatywna wiedza której potrzebujesz!

Win - win wygrywamy oboje
Mamy oczy szeroko otwarte!

Nasza praca to nieustanna edukacja i analiza. To właśnie samodoskonalenie i weryfikacja prowadzonych kampanii pozwala nam odnosić z klientami duże sukcesy, a kolejno przenosić skuteczne rozwiązania na nowych partnerów biznesowych.

Twój sukces to nasz sukces!

Nie traktujemy Cię jako kolejną firmę, która może zasilić naszą bazę. Z klientami budujemy wieloletnie relacje, dzięki którym obie strony osiągają liczne sukcesy.

Przypilnujemy, żeby Twój budżet pracował dla Ciebie w sposób właściwy i efektywny. Nasze duże doświadczenie pozwala nam na poprowadzenie działań,  dobór narzędzi, budżetu oraz realizacji w sposób skuteczny.

„... Kluczem nie jest historia, którą opowiadasz, lecz to by konsument stał się jej bohaterem ”

Chris Brogan

Nasza historia
Każdy sam wyznacza swoją drogę kariery zawodowej!

Niektórzy z Was korzystają z usług naszej firmy już od dawna i wiedzą o nas sporo. Z innymi znamy się nieco krócej, a zapewne znajdą się i tacy, którzy dopiero rozpoczęli z nami współpracę. Jednak niezależnie od długości naszej relacji, chcemy byście poznali bliżej historię powstania naszej firmy i tego, co złożyło się na jej późniejszy rozwój.  

Zajeło nam kilka lat, zanim dojrzeliśmy do myśli prowadzenia wspólnego biznesu. Jednak zacznijmy od samego początku, początków…  Nasze drogi spotkały się podczas uprawiania sportów wodnych. Gdy jedno z nas miało wypadek, a drugie niczym Mitch Buchannon z filmu „Baywach” przypłynął na ratunek 🙂

I tak to się zaczeło! 🙂

Początkowo każde z nas pracowało w różnych branżach, od firmy marketingowej,  przez wyspecjalizowane IT, do działu księgowości. Zbieraliśmy doświadczenia latami, aby nabrać pewności siebie, określić w czym jesteśmy dobrzy i w jakiej dziedzinie chcemy się dalej rozwijać.  Działaliśmy w kraju i za ganicami, lecz miłość i pasja do reklamy kiełkowały w naszych sercach już wtedy. 

Jako przedsiębiorcy wiecie najlepiej, że punktem wyjściowym i zarazem połową sukcesu przy tworzeniu własnego biznesu jest pomysł. Jeśli natomiast dołożymy do niego determinację i konsekwencję w dążeniu do celu, to w zasadzie nic już nie stoi na przeszkodzie do realizacji naszych planów. Tak właśnie było w przypadku powstania naszej agencji kreatywnej.

Potrzebowaliśmy tylko połączyć nasze umiejętności i doświadczenia w jeden mechanizm, oraz rozdzielić obowiązki, co wydało się samo w sobie bardzo naturalne.

Nasze pierwsze projekty powstały w Wielkiej Brytani w marcu 2016 roku. Siedziba znajdowała się w Bristolu, a z miesiąca na miesiąc, nasze  działania rozprzestrzeniały się na całą Anglię.

Wielki COMEBACK do ojczyzny … i …

Końcem roku 2020 otworzyliśmy podobną firmę w Polsce.

Oczywiście, ze świadomością podejmowania dość dużego ryzyka, podczas panującej pandemii. Gdzie firmy raczej zamykały swoje działalności, niż otwierały.  Ale jeśli jesteś do czegoś przekonany i lubisz to robić, to nic nie jest Cię w stanie zatrzymać, nawet Covid 19.

Jak na każdym starcie, rozpędzaliśmy się powoli, aby złapać wiatr w skrzydła. Tysiące rzeczy do przygotowania i papierów do wypełnienia…. praca po nocach nad naszą stroną www.marketingside.pl . Bo wiadomo, Klienci zawsze mają pierwszeństwo 🙂

Ze względu na pogarszającą się sytuację gospodarczą w Polsce i na Świecie, czuliśmy, że startujemy w „zawodach CrossFit”, co dodatkowo dawało nam potrójny POWER do działań 🙂

Czy było warto?

Tak było warto, zadowoleni Klienci to nasi Klienci!

…Jeśli jesteś ciekaw innych wydarzeń z życia MARKETINGSide, a także chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak wygląda ona od kuchni, zapraszamy do śledzenia naszego firmowego bloga oraz fanpage na Facebooku.

Wybiegamy w przyszłość, bo tam jest źródło naszych prywatnych marzeń i celów zawodowych. Chcielibyśmy wiele, bo mamy nieograniczone pragnienia, wizje i wyobrażenia naszego wspólnego sukcesu.

Trzymajcie za nas kciuki, tak jak my mocno kibicujemy Waszym firmom.

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.