Scroll Top

Praca

PRACA

Poszukujemy kreatywnej osoby!
Osoba, którą chcielibyśmy zatrudnić powinna charakteryzować się dużą samodzielnością, jednocześnie umiejętnością współpracy w zespole oraz posiadać praktyczne umiejętności w projektowaniu, tworzeniu i obróbce grafiki.

Jeśli łączysz w sobie doskonałe umiejętności w projektowaniu, kreatywność i posiadasz biznesowe podejście, to jesteś idealnym kandydatem. Aplikuj!

Obowiązki:

  • projektowanie na potrzeby Social Media (w tym materiałów animowanych)
  • projektowanie kreacji reklamowej online
  • projektowanie key visuals na potrzeby przetargów
  • projektowanie innych produktów cyfrowych
  • opracowywanie kreatywnych rozwiązań i przygotowywanie prezentacji dla Klientów Agencji

Wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia agencyjnego na stanowisku Graphic Designer, ale praktycznych umiejętności
  • wykształcenie min. średnie najlepiej związane z grafiką komputerową
  • dobra znajomość aplikacji Adobe lub innych do obróbki grafiki
  • znajomość dobrych praktyk UI/UX
  • znajomość standardów technicznych projektowania banerów i kreacji reklamowej
  • dobra znajomość typografii
  • umiejętność komunikowania swoich pomysłów poprzez makiety i szkice
  • dodatkowo punktowana będzie znajomość narzędzi do prototypowania (np. Sketch)
  • samodzielność w działaniu
  • bardzo wysoka potrzeba samorozwoju i uczenia się
  • język angielski na poziomie min. podstwowym

Oferujemy:

  • praca z ineresującymi ludźmi, podobnymi do Ciebie
  • adekwatne wynagrodzenie
  • duże możliwości rozwoju
  • miłą atmosferę i wysoką kulturę  pracy
  • luźny styl pracy z przerwami na obiad i kawę, wg filozofii „lagom”
  • owoce, zimne lub cieple napoje w ciągu dnia

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt za pomocą wiadomości e-mail:  job@marketingside.pl

Privacy Preferences