Scroll Top
Nasz Team
Jesteśmy pasjonatami marketingu i nowoczesnych technologii. Od kilkunastu lat nasze koncepcje i produkcje pomagają naszym klientom w realizacji kompleksowych przedsięwzięć z obszarów promocji produktu, promocji marki i dostarczania informacji. Łączymy nasze doświadczenia i nowoczesną technologię, by działać efektywnie i innowacyjnie.
PASJa I DOŚWIADCZENIE
WSPIERAMY TWÓJ BIZNES

Szukasz biznesowego partnera, który z całą mocą wesprze Cię w drodze ku wyznaczonym celom? Dobrze trafiłeś! Od wielu lat wspieramy marki (zarówno te dopiero powstające, jak i istniejące na rynku od dawien dawna) w działaniach marketingu cyfrowego. Nasza praca, to nasza pasja, a sukcesy naszych klientów to okazja do świętowania, dlatego dokładamy wszelkich starań, by było ich jak najwięcej! Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić w internecie.

Pozycjonowanie stron / SEO

Social Media

Content Marketing

Foto i Video

Budowanie stron WWW

Zdjęcia produktowe

Razem
Zapracujmy na Twój sukces

Agencje kreatywne często ograniczają swoje działania do prowadzenia kampanii reklamowych w Internecie, my zapewniamy kompleksową obsługę. W zależności od potrzeb, zaproponujemy Ci działania w mediach społecznościowych, SEM czy SEO (pozycjonowanie) tak, by marketing Twojej marki był jak najbardziej efektywny.

Pomagamy w budowie świadomości marki, działaniach wizerunkowych i najważniejsze, sprzedażowych. Do Twoich potrzeb dopasujemy zarówno ofertę, jak i formę współpracy. Biorąc pod uwagę specyfikę Twojego biznesu przygotujemy spersonalizowane i najkorzystniejsze rozwiązania. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci rozwinąć skrzydła i wznieść się jak najwyżej – nie tylko w wyszukiwarce Google.

KATARZYNA WIELGUS
Specjalista kreowania lepszego jutra

Tak, to ta Kasia! Matka założycielka. Ogólnie – oaza spokoju. Lubi jeździć na nartach, rowerze, rolkach i grać w scrabble.  Godzinami wypatruje się w monitor tworząc ciekawe reklamy, a w przerwie patrzy przez okno szukając wiatru – by polatać na kite czy windsurfingu. Z doświadczenia zawodowego i wykształcenia  specjalista ds. marketingu.  W życiu prywatnym, pasjonat fotografii, podróżniczka i włóczykij szukający nowych lądów.

Wszyscy muszą być dla niej mili, zarządza wypłatami…. 🙂

TEL: +48 570 381 118

E-mail: kasia@marketingside.pl
Wiesław Maciechowski
Specjalista od trudnych spraw

Z wykształcenia i zamiłowania informatyk oraz specjalista ds. marketingu i zarządzania. Fan Star Wars, dobrego jedzenia, egzotycznych podróży i rocka progresywnego. W pracy opanowany, łagodny i spokojny, a po pracy wariat wywija na snowboardzie, „kajcie” i windsurfingu. Jego miłością życia jest nurkowanie oraz fotografia podwodna. Nie raz, nie dwa zaprzyjaźnił się z rekinami i hiszpańską tancerką.

Doświadczony w boju. Sprawnie dowodzi działem IT. SEO ma w DNA, a na głowie ZERO włosów.  Na „mieście mówią”, że w MARKETINGSide najbardziej z ekipy zwraca uwagę na swój ubiór i image. A  wśród swoich najbliższych to taki samiec Alfa, a dla pozostałych Romeo 🙂

tel: +48 604 119 469

E-mail: wieslaw@marketingside.pl

Anita Kępowicz
Specjalista od spraw kłopotliwych

Kolejna siła spokoju w MARKETINGSide. Księgowość ma w jednym palcu. Trudno ją wyprowadzić z równowagi, choć niejeden próbował.  Wpadła do nas znienacka i od razu zdominowała naszą firmę. A, że miła i komunikatywna, to wszyscy ją lubią. 
Znosi wyjątkowo dzielnie odważne pomysły urzędników, klientów i kolegów z pracy. Miłośniczka zdrowego jedzenia. Bywa też, że zamiast soczystej marchewki podsunie słodką czekoladę. Dobry kapitan na okręcie – nie ma projektu, którego by nie doprowadziła do końca. 

Klaudia Witusik
Specjalistka od papierologii wszelakich

Nie straszne jej excelowe wyzwania. Sprawy administracyjne rozwiązuje od ręki.      Dla niej segregatory same się otwierają i wyłaniają potrzebne dokumenty. 'Logistyka’ to jej drugie imię. Zawsze poda pomocną dłoń, nawet gdy za oknem aura nie sprzyja. Na co dzień mama dwójki rozrabiaków, z którymi chętnie udaje się na wycieczki. Wielbicielka pieczenia ciast. Legenda głosi, że kiedyś przyniesie nam do pracy szarlotkę 🙂

Julia Stygar
Specjalistka od komplikowania spraw

Energiczna i ciężka do opanowania dusza towarzystwa, której wszędzie pełno. Dąży do celu za wszelką cenę. Na każdym kroku towarzyszy jej szeroko pojęta muzyka – od hitów lat 80′ przez metalowe i punkowe brzmienia, aż po rap czy elektronikę. Wychodzi z założenia, że z życia trzeba czerpać wiadrami, gdy garści nie wystarczają. W życiu prywatnym wielbicielka adrenaliny, ryzyka oraz spontanicznych wypadów przed siebie, w szczególności w góry. W naszym teamie jako copywriterka i specjalistka od social media.

Dołącz do nas
Czy chciałbyś dołączyć do grupy MARKETINGSide?
PRACA, KTÓRĄ POKOCHASZ!

Rzadko kiedy jesteś offline? Marzysz o pracy pełnej wyzwań? Chcesz przyczyniać się do rozwoju marek z całej Polski? Celebrować małe i duże sukcesy w wyśmienitym gronie (tak, tak to o nas ;)) 

Ciekawe projekty, ciekawi Klienci, ciekawy zespół!
W MARKETINGSide pracujemy przy projektach z rozmaitych branż: informatyka, motoryzacja, gastronomia, usługi kosmetyczne, ogrodnictwo, sport i rekreacja… dla każdego coś ciekawego!

Nasz zespół tworzą specjaliści, a jednocześnie ludzie o różnorodnych zainteresowaniach, poglądach, o odmiennym stylu życia – to stanowi o naszej sile! Nie nudzimy się, a nasze burze mózgów bywają silne i porywiste. Spoglądamy na świat, marki, firmy z różnych perspektyw – dorzuć swój punkt widzenia, dołącz do nas i pomóż w wyborze najlepszych opcji dla Klientów!

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.