Scroll Top
Wydarzenia
O których warto wiedzieć!

Festiwal Marketingu

Czy wiecie, że to już 10 Jubileuszowa edycja organizowana przez OOH Magazine? 

To jedno z najciekawszych wydarzeń marketingowych w roku 2020. 
Dlatego nie możemy być obojętni na taką imprezę, która odbędzie się już niedługo. Planowana data to 9 – 10 września 2020 r. w samym centrum Warszawy.

Festiwal Marketingu może być określane jako duże prestiżowe wydarzenie, gdyż jest dla wyselekcjonowanych uczestników, ale nie tylko. Organizatorzy kładą nacisk na udział w targach osób związanych z usługami marketingowymi, reklamowymi oraz eventowymi. Oprócz targów branży marketingowej uczestnicy mogą wziąć udział w konkursach, szkoleniach oraz konferencjach.

Wiele zeszłorocznych firm podkreśla również wagę festiwalu, jako eventu, który jest konieczny, by branża wreszcie obudziła się z letargu i stanęła na nogi. W szczególności w tym dziwnym pandemiczny roku, właśnie te targi są potrzebne, żebyśmy mogli powiedzieć firmom: obudźcie się!

Nawet Najstarsi górale nie są w stanie przewidzieć, kiedy nadejdzie biznesowa wiosna, dlatego czas zakończyć okres hibernacji, uzbroić się w maski, przyłbice oraz płyny dezynfekujące i przełamać pierwsze lody. Organizatorzy informują, że będzie gościć blisko 5 tysięcy profesjonalistów!

Biznes rodzi się na targach, szczególnie w naszej branży, targi będą ponowną okazją do budowania relacji biznesowych. Dlatego tego wydarzenia marketingowego naprawdę nie można przegapić. My też tam będziemy, do zobaczenia 😊

Festiwal Marketingu - Agencja Marketingowa MARKETINGSide.pl
Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.