Scroll Top

Butelki z Klasą – Social media

socIal media
Opis projektu

Butelki z klasą to wyjątkowe miejsce w sieci dla wszystkich miłośników domowego alkoholu, przetworów i soków. 

Naszym celem było i jest aktywne wsparcie zakupów towarów w sklepie firmowym Butelki z Klasą  oraz zwiększenie i umocnienie zasięgu o teren całego kraju. 

Media społecznościowe są jedną z najefektywniejszych metod pozyskiwania ruchu na stronie oraz rozpowszechniania informacji metodą tzw. kuli śniegowej. Pozwala to na osiągnięcie nieograniczonego zasięgu dla każdej marki, niezależnie od wielkości firmy i jej rozpoznawalności.

Jednym ze sposobów osiągnięcia naszego celu, było kierowanie potencjalnych klientów do strony www, gdzie w jasny sposób przekazywana była idea firmy, jej kluczowe benefity oraz pełna oferta produktowa. Platformę Facebooka wykorzystaliśmy przede wszystkim jako narzędzie do zbierania leadów.

Jak osiągnęliśmy nasz cel marketingowy?

  • umiejętnie przekierowując ruch z mediów społecznościowych na stronę www i sklepu internetowego
  • wykorzystując portal social media do zbierania leadów
  • wykorzystanie niewielkiego bużetu w stosmku do efektów kampanii.


Projekt ciągle trwa i wiemy już, że wyniki będą jeszcze lepsze.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM...

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.