Scroll Top

Bosch Novellus- Social media

Branding social media Bosch portfolio - Agencja Marketingowa MARKETINGSide.pl
socjal media
Opis projektu

Naszym jednym z założeń współpracy, była reaktywacja istniejącego już fanpage na portalu społecznościowym Facebook.

Firma Bosch Novellus to firma motoryzacyjna, świadcząca szeroką gamę usług dla wszystkich marek samochodów. Pod brandem Bosch funkcjonuje od 2015 roku, nie mniej jednak jest to firma z tradycjami, która znana jest od ponad 20 lat na terenie Tarnowa. 

Platforma Facebook pozwala dotrzeć z ofertą do szerokiego grona odbiorców, dzięki temu jesteśmy w stanie trafić z reklamą do wybranej grupy, w szczególności zainteresowanych motoryzacją.

Dlatego w ramach obsługi kanału Social Media dla firmy Bosch Novellus, prowadzimy:

  • systematyczne publikowanie postów 
  • przygotowanie graficzne, obróbka zdjęć
  • tworzenie filmów reklamowych
  • opracowanie treści, tekstów
  • kampanie sponsorowane
  • analiza ruchu oraz grupy docelowej.

Dzieki naszym działaniom, firma Bosch Novellus zyskała dodatkowe aktywne źródło reklam dla swojej firmy oraz stworzyła kolejny kanał komunikacyjny z klientem, zwiększając przez to widoczność swojej strony w wyszukiwarkach.

Dział marketingu w Bosch Novellus ma świadomość, że Facebook to lider w serwisach społecznościowych na rynku, dociera do każdego miejsca na świecie i występuje w praktycznie każdej grupie wiekowej. Zdaje sobie również sprawę, jak reklama ważna jest w obecnych czasach.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM...

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.