Scroll Top

Elita Smaku – Social media

socjal media
Opis projektu

Projekt obejmował reanimację, a właściwie stworzenie od nowa firmowej strony na Facebooku i Instagramie.
Bistro Elita Smaku powstała w 1992 roku, co czyni ją  jednym z najstarszych lokali w Jaśle.  Początkowo był to mały bar, a firma na przestrzeni niemal 20 lat przeszła dwie zmiany nazwy i logo. W kolejnych latach firma stopniowo rozwijała swoją działalność wraz z przybywającą liczbą gości.
Przełomem był rok 2017, w którym rozpoczęto gruntowną rozbudowę lokalu, a już jesienią w 2018 roku otworzono bistro w obecnym formacie.
Firma nie mogła narzekać na brak klientów, jednak dla branży gastronomicznej przyszedł bardzo trudny czas z uwagi na wprowadzone obostrzenia.
Aby sprostać wymaganiom rynku i zmieniającym się warunkom firma musiała dotrzeć w inny sposób do klienta ze swoją ofertą oraz zwiększyć swoje zasięgi m.in poprzez marketing internetowy.

 Wiemy, że tworzenie ciekawych postów i publikacja ładnych zdjęć może bezpośrednio przełożyć się na wzrost liczby fanów na stronie Facebook czy Instagram. Budując więzi z użytkownikami, wchodząc z nimi w interakcję – wszystko po to, aby firma odnosiła wirtualny (i nie tylko) SUKCES! 

W ramach obsługi kanałów Social Media dla firmy Elita Smaku, prowadzimy:

  • systematyczne publikowanie postów
  • przygotowanie graficzne, obróbka zdjęć
  • tworzenie filmów reklamowych
  • opracowanie treści, tekstów
  • organizacja konkursów, quizów
  • strategie marketingowe
  • kampanie sponsorowane
  • analiza ruchu oraz grupy docelowej.

Efektywne prowadzenie fanpage wymaga czasu, zaangażowania i wiedzy na temat klientów Firmy, jak również znajomości obszaru konkurencji i przemyślanej strategii. Dzięki naszej współpracy, Elita Smaku zyskała: wzrost liczby klientów, sympatię obecnych, dodatkowy czas dla swojej firmy, jak i stały kontakt ze swoimi fanami. Jej fanpage zaczął przynosić realne korzyści biznesowe.

"... Dzięki lajkom rachunków nie popłacisz. Dzięki sprzedaży – owszem” 

Noah Kagan

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM...

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.