Scroll Top

Bosch Novellus – Strona WWW

Kompleksowa Opieka nad stroną www
O firmie:   Bosch Car Service NOVELLUS z Tarnowa świadczy kompleksową naprawę aut wszystkich marek, na gwarancji jak i po gwarancji.

To nowoczesny warsztat samochodowy, specjalizujący się w naprawach z zakresu m.in.: mechaniki pojazdowej; elektryki i elektroniki; diagnostyki silników Diesla oraz benzynowych; diagnoz i napraw systemów bezpieczeństwa (ABS/ASR/ESP).

Projekt i realizacja: Opieka nad stroną www

Regularnie wykonujemy aktualizacje WordPress, motywu graficznego oraz wtyczek. Dzięki nam nasz klient ma pewność, że ryzyko wystąpienia usterek lub korzystania z przestarzałych wtyczek jest minimalne. Zawsze aktualny WordPress to podstawa bezpieczeństwa! Dbamy o to aby strona internetowa była dostępna dla klientów przez 100% czasu. Monitorujemy wydajność, szybkość wczytywania, bezpieczeństwo oraz dostępność  serwisu. Wykonujemy optymalizację całego serwisu oraz grafik i zdjęć.

"... Kiedy zaczniesz od tego, co liczy się dla klienta, będziesz mieć prawo do jego uwagi”

Jake Sorofman

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PODOBNYM PROJEKTEM...

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.